<< Wróć do poprzedniej strony

Kalendarz usług

Kalendarz usług online to proste i wygodne narzędzie w Twojej Firmy Sprzątającej, które pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, pieniędzy i do minimum zredukować liczbę osób zapominających o zamówionej usłudze sprzątania. Tobie pozwoli, na zarządzanie Twoimi ludźmi i czasem pracy. Wiesz, że już blisko 800 firm sprzątających udostępniło swój kalendarz w naszym serwisie?

Zobacz, jak kalendarz wizyt online usprawni pracę Twojej firmy sprzątającej.

 • Zyskujesz więcej klientów
  Każdego miesiąca odwiedza nas kilka tysięcy klientów, którzy szukają odpowiedniej firmy sprzątającej. Dodając kalendarz online, ułatwiasz im poznanie Twojej firmy sprzątającej, zamówienie usługi, a tym samym wybór Twojej firmy.
 • Redukujesz do minimum liczbę klientów zapominających o terminie usługi
  Nawet co czwarty klient, który zamówił usługę sprzątania zapomina o umówionej usłudze i nie odwołuje jej. Dzięki automatycznym przypomnieniom SMS-owym i e-mailowym, dla osób korzystających z kalendarza online ten wskaźnik spada do minimum.
 • Ograniczasz koszty prowadzenia Twojej firmy sprzątającej
  Klienci zamawiają usługi sprzątania, bez potrzeby dzwonienia do Ciebie, czy kontaktu z Twoją firmą. Roczny koszt wirtualnego sekretariatu to tylko około 1/12 kosztów utrzymania standardowej recepcji i, co ważne Twoja firma sprzątająca pracuje nie 8, ale 24 godziny na dobę!
 • Nie tracisz czasu na odbieranie telefonów
  Jak często zdarza się, że Twój telefon dzwoni akurat wtedy, gdy wykonujesz usługę u Klienta? Dzięki kalendarzowi online nie tracisz czasu i pieniędzy na oddzwanianie – klienci zamawiają usługę samodzielnie, wybierając dogodny termin na Twoim profilu w HOJO Clean.