Twój profil firmy sprzątającej

Czy wiesz, że prawie 4 miliony Polaków szuka informacji o firmach sprzątających i usługach sprzątania w Internecie? Praktycznie wszystkie poszukiwania dobrej firmy zaczynają się w sieci. Dlatego, jeżeli chcesz rozwijać swoją firmę sprzątającą, koniecznie powinieneś słuchać opinii swoich klientów i budować pozytywny wizerunek w Internecie. Dołącz do firm sprzątających, które samodzielnie zarządzają swoim profilem w HOJO Clean.

Zobacz, jak profil firmy sprzątającej ułatwi Ci zbudowanie pozytywnego wizerunku.

 • Samodzielnie przedstawisz swoje doświadczenie i kwalifikacje
  Podasz zakres Twojej oferty wraz z cennikiem, dane kontaktowe, przekażesz informacje o doświadczeniu. Dzięki temu potencjalni klienci dowiedzą się więcej o Tobie i Twoich usługach.
 • Dostaniesz powiadomienie o każdej nowej opinii
  Dlatego nie musisz sprawdzać, czy na Twoim profilu pojawiły się nowe wpisy czy nie. O każdej nowej opinii powiadomimy Cię e-mailem.
 • Odpowiadasz na komentarze klientów
  Masz prawo je skomentować, zarówno podziękować za te pozytywne, jak i odpowiedzieć na te negatywne. Żadna opinia klienta nie pozostanie bez Twojej reakcji.
 • Oszczędzasz czas z kalendarzem wizyt online
  Klienci sami wybierają najkorzystniejszą usługę wskazując dogodny termin w kalendarzu online. My dbamy, aby nie zapominali o zamówionej usłudze. Ty nie musisz nieustannie odbierać telefonów - masz więcej czasu.