Zajmujemy się profesjonalnym serwisem sprzątającym w obrębie miasta Wrocław i jego okolic jak np. Oława. W wachlarz naszych usług wchodzi zarówno dezynfekcja obiektów jak i sprzątanie biur we Wrocławiu świadczone w ramach usług dla biznesu. Nasz oferta nie ogranicza się do podstawowych usług sprzątania. Szereg usług specjalistycznych, które są dostępne w naszej wyszukiwarce pozwala na obsługę praktycznie każdego zlecenia, jak mycie okien, alpinistyczne mycie elewacji w wieżowcach z wykorzystaniem technik alpinistycznych (z chęcią umyjemy Sky Tower). Świadczymy również usługi specjalistycznego mycia obiektów publicznych, takich jak Hala ludowa, czy opera we Wrocławiu. Zamawiając usługi mają Państwo możliwość wyboru usługi abonamentowej (regularny serwis sprzątający). W skład naszej oferty wchodzą sprawdzone firmy sprzątające świadczące usługi porządkowe na obszarze całego województwa dolnośląskiego. 

Znajdź usługę sprzątania biura lub mieszkania we Wrocławiu

Zadzwoń do nas 71 727 62 34
albo zamów

Dlaczego warto nam zaufać?

firma sprzątająca

Jesteśmy
e-gazelą biznesu

sprzątanie mieszkań warszawa

Posiadamy
wieloletnie doświadczenie

sprzątanie biur warszawa

Ubezpieczamy nasze
usługi na 1 mln zł

sprzątanie biur w warszawie

Zapewniamy sprawdzonych
i przeszkolonych pracowników


Cennik sprzątania mieszkań i biur 2021 Wrocław

Rozróżniamy 3 rodzaje wyliczania ceny usługi sprzątania: cena za m2,  cena za usługe powiązana z ilością godzin, cena za sztukę.
Poniżej zebraliśmy przykładowe cenniki firm sprzątających z Wrocławia.

Sprzątanie podstawowe domu lub mieszkania do 50 m2

120 -150 zł/usługa lub od 2,2 zł/m2

Sprzątanie podstawowe domu lub mieszkania między 50 m2 - 100 m2

150 -250 zł/usługa lub od 2 zł/m2

Mycie okien jednoskrzydłowych wraz z ramą

ok. 15,00 zł/szt. lub od 1,7 zł do 5 zł/m2

Czyszczenie dużej tapicerki meblowej (sofy, kanapy, tapczany)

od 70 do 150 zł/szt.

Sprzątanie biur o powierzchni do 300 m2

od 450 zł/miesiąc do 1000 zł/miesiąc

Sprzątanie po remoncie do 50 m2

290 -390 zł/usługa

94%

ZADOWOLENI KLIENCI

opinie Opineo

Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Po zamówieniu, szybki kontakt i wybór firmy do sprzątania. Polecam.
Rewelacyjny kontakt i jasne warunki współpracy. Zdecydowanie polecam. Usługi na wysokim poziomie i ludzie, którym naprawdę można zaufać.
HOJO sprząta w naszym Instytucie pomieszczenia laboratoryjne i biurowe. Obowiązki te realizują z zachowaniem najwyższych europejskich standardów.
HOJO Sp. z o.o. nie tylko sprząta nasze powierzchnie, świadczą też usługi elektryczne, hydrauliczne i ślusarskie. To jest właśnie profesjonalna, kompleksowa obsługa Klienta.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu sprzątania. Firma rzetelna i dokładna. Panie sprzątające są bardzo uprzejme i mamy z nimi świetny kontakt. Polecam z czystym sumieniem
Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu sprzątania. Firma rzetelna i dokładna. Panie sprzątające były uczciwe i uprzejme.

Sprzątanie Wrocław

We Wrocławiu i na terenie województwa dolnośląskiego świadczymy następujące usługi sprzątania:

 • Sprzątanie biur Wrocław
  Świadczymy również usługi sprzątania po budowach, sprzątania wspólnot, osiedli we Wrocławiu i okolicach.

   
 • Sprzątanie mieszkań Wrocław
  Świadczymy także usługi takie jak sprzątanie mieszkań, domów oraz sprzątanie po przeprowadzce we Wrocławiu i okolicach.

 • Sprzątanie po remoncie Wrocław
  Wykonujemy usługi sprzątania po remoncie, zarówno w mieszkaniach i domach jak i firmach we Wrocławiu i okolicach.

   
 • Mycie okien Wrocław
  Zajmujemy się również myciem przeszkleń, myciem alpinistycznym lub myciem elewacji we Wrocławiu i okolicach.

   
 • Pranie dywanów Wrocław
  Oferujemy także pranie wykładziny, tapicerki, kanap, narożników, foteli, krzeseł i tkanin we Wrocławiu i okolicach.

   
 • Materiały higieniczne Wrocław
  W naszej ofercie mamy także materiały czystościowe, środki czystości profesjonalnych, certyfikowanych producentów.
  Dostawę zapewniamy na terenie całej Polski.

 • Czyszczeniem rur i kanałów wentylacyjnych
  Zapewniamy przy użyciu maszyn SpaceVacu możliwość wykonania usług czysczenia wentylacji i klimatyzacji w biurowcach, szpitalach, restauracjach, centrach handlowych, itp.
 •  

Interesują Cię najlepsze firmy sprzątające we Wrocławiu? Znajdziesz je w HOJO Clean!

Dzięki naszej platformie możesz w kilkadziesiąt sekund zamówić sprzątanie, które będzie w pełni odpowiadało Twoim potrzebom. Stworzyliśmy nowoczesny i intuicyjny system rezerwacji, pozwalający szybko znaleźć oraz zatrudnić firmę sprzątającą. Biorąc pod uwagę to, jak dużym miastem jest Wrocław, nietrudno o podjęcie współpracy z osobami, którym daleko do profesjonalistów. Nie ryzykuj, zlecając sprzątanie amatorom! Dzięki możliwościom, jakie daje Ci HOJO Clean, wybrana przez Ciebie firma sprzątająca będzie godna zaufania. Postaw na specjalistów w branży i ciesz się idealnie wysprzątanym wnętrzem domu, mieszkania albo biura. Jeśli chodzi o Wrocław, zakres usług świadczonych tu w ramach sprzątania może obejmować jednorazowe prace porządkowe albo wizyty regularne. Decyzja o tym, czy ekipa sprzątająca będzie odwiedzać Cię we Wrocławiu kilka razy w tygodniu czy rzadziej, zależy wyłącznie od Ciebie. Również sposób rozliczenia możesz wybrać indywidualnie. Polecane firmy sprzątające we Wrocławiu rozliczają się za m², za konkretną usługę albo za sztukę (tu np. czyszczenie mebli lub mycie okien). U nas jest podobnie – Wrocław może skorzystać z bogatej oferty na sprzątanie. Gwarantujemy, że zostanie ono wykonane profesjonalnie, z wykorzystaniem skutecznych środków ekologicznych. Pakiety, które każda firma sprzątająca z naszej bazy przygotowała dla osób mieszkających we Wrocławiu, obejmują prace porządkowe w biurach, domach i mieszkaniach. Zaufaj rekomendacjom zadowolonych Klientów i zamów sprzątanie w mieście Wrocław. Doprowadzimy do ładu każdą powierzchnię biurową, mieszkanie, a nawet dom po remoncie. Zapraszamy do współpracy.

Mapa Wrocław

Jeżeli poszukują Państwo jakichkolwiek usług sprzątania na terenie każdej innej miejscowości w obszarze województwa dolnośląskiego lub poza jego obszarem, zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki na stronie głównej serwisu. Znalezienie profesjonalnej firmy sprzątającej jest bardzo proste. Wystarczy, ze wpiszą Państwo swój kod pocztowy (np. 50-107), a wyszukiwarka przeniesie Państwa do ofert firm sprzątających z terenu Państwa miejscowości.

Potrzebujesz pomocy przy sprzątaniu?
Zadzwoń: 801 56 46 56
Lista współpracujących firm sprzątających