Firma sprzątająca Poznań

Sieć HOJO Clean zajmuje się specjalistycznym serwisem sprzątającym i dezynfekcją w obrębie miasta Poznań i jego okolic. Spośród wielu usług oferowanych przez zrzeszone firmy sprzątające wykonujemy takie prace, jak sprzątanie mieszkań i domów osób indywidualnych oraz sprzątanie biur, które świadczymy w ramach usług dla Klientów biznesowych. Ze względu na duże doświadczenie i bogate zaplecze techniczne, w mieście Poznań świadczymy szereg usług specjalistycznych, w tym mycie okien w wieżowcach z wykorzystaniem technik alpinistycznych (z chęcią umyjemy Okrąglak w Poznaniu), a także dezynfekcje. Oferujemy też usługi mycia obiektów publicznych, takich jak Biblioteka Raczyńskich oraz Ratusz w Poznaniu. Zamawiając u nas sprzątanie, masz możliwość wyboru usługi jednorazowej lub usługi abonamentowej (regularny serwis sprzątający). W skład naszej ogólnopolskiej sieci wchodzą sprawdzone firmy sprzątające, które świadczą usługi sprzątania na obszarze całego województwa wielkopolskiego, z naciskiem na Poznań.

Znajdź usługę sprzątania biura lub mieszkania w Poznaniu

Zadzwoń do nas 61 250 24 32
albo zamów

 

Dlaczego warto nam zaufać?

firma sprzątająca

Jesteśmy
e-gazelą biznesu

sprzątanie mieszkań warszawa

Posiadamy
wieloletnie doświadczenie

sprzątanie biur warszawa

Ubezpieczamy nasze
usługi na 1,5 mln zł

sprzątanie biur w warszawie

Zapewniamy sprawdzonych
i przeszkolonych pracowników


Cennik firm sprzątających biura i mieszkania w Poznaniu 2020

Rozróżniamy 3 rodzaje wyliczania ceny usługi sprzątania: cena za m2, cena za usługę powiązaną z ilością godzin, cena za sztukę.

Poniżej zebraliśmy przykładowe cenniki firm sprzątających z Poznania.

Sprzątanie podstawowe domu lub mieszkania do 50 m2

110 -150 zł/usługa lub od 2,2 zł/m2

Sprzątanie podstawowe domu lub mieszkania między 50 m2 - 100 m2

150 -250 zł/usługa lub od 2 zł/m2

Mycie okien jednoskrzydłowych wraz z ramą

ok. 16,00 zł/szt. lub od 2,5 zł do 5 zł/m2

Czyszczenie dużej tapicerki meblowej (sofy, kanapy, tapczany)

od 70 do 150 zł/szt.

Sprzątanie biur o powierzchni do 300 m2

od 500 zł/miesiąc do 1000 zł/miesiąc

Sprzątanie po remoncie do 50 m2

290 -390 zł/usługa

95%

ZADOWOLENI KLIENCI

opinie Opineo

Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Po zamówieniu, szybki kontakt i wybór firmy do sprzątania. Polecam.
Rewelacyjny kontakt i jasne warunki współpracy. Zdecydowanie polecam. Usługi na wysokim poziomie i ludzie, którym naprawdę można zaufać.
HOJO sprząta w naszym Instytucie pomieszczenia laboratoryjne i biurowe. Obowiązki te realizują z zachowaniem najwyższych europejskich standardów.
HOJO Sp. z o.o. nie tylko sprząta nasze powierzchnie, świadczą też usługi elektryczne, hydrauliczne i ślusarskie. To jest właśnie profesjonalna, kompleksowa obsługa Klienta.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu sprzątania. Firma rzetelna i dokładna. Panie sprzątające są bardzo uprzejme i mamy z nimi świetny kontakt. Polecam z czystym sumieniem
Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu sprzątania. Firma rzetelna i dokładna. Panie sprzątające były uczciwe i uprzejme.

Sprzątanie Poznań

W Poznaniu i na terenie województwa wielkopolskiego świadczymy następujące usługi sprzątania:

 • Sprzątanie biur Poznań
  Świadczymy również usługi sprzątania po budowach, sprzątania wspólnot, osiedli w Poznaniu i okolicach.
   
 • Sprzątanie mieszkań Poznań
  Świadczymy także usługi takie jak sprządanie domów, sprzątanie po remoncie lub przeprowadzce w Poznaniu i okolicach.
   
 • Mycie okien Poznań
  Zajmujemy się również myciem przeszkleń, myciem alpinistycznym lub myciem elewacji w Poznaniu i okolicach.
   
 • Pranie dywanów Poznań
  Oferujemy także pranie wykładziny, tapicerki, kanap, narożników, foteli, krzeseł i taknin w Poznaniu i okolicach.
   
 • Materiały higieniczne Poznań
  W naszej ofercie mamy także materiały czystościowe, środki czystości profesjolalnych, certyfikowanych producenów.
  Dostawę zapewniamy na terenie całej Polski.

Mapa Poznań

Poznań
usługi sprzątania, firma sprzątająca

ul. Abpa. Baraniaka 88E, 61-131 Poznań
telefon: 61 250 24 32
pon. - pt. 9:00 - 17:00

W bazie ofert HOJO Clean znalazły się firmy sprzątające w Poznaniu

Zatrudnienie specjalistów od prac porządkowych to nie lada wyzwanie, ponieważ każda firma sprzątająca oferuje nieco inny zakres usług, a także cennik. Najważniejsze jest to, by sprzątanie było wykonywane dokładnie oraz terminowo, zgodnie z ustaleniami. Gwarancją znalezienia kompetentnej ekipy sprzątającej w mieście Poznań, jest skorzystanie z naszej platformy. Wystarczy wpisać "firma sprzątająca Poznań" w wyszukiwarkę i wybrać www.hojoclean.pl. Posiadamy w bazie oferty rekomendowanych firm, których specjalnością jest sprzątanie rozmaitych przestrzeni, w tym domów, mieszkań oraz biur. Pełen wachlarz usług jest u nas dostępny w jednym miejscu, co znacznie skraca czas potrzebny na znalezienie odpowiedniej firmy, która przeprowadza sprzątanie na terenie miasta Poznań. Proponujemy Klientom korzystne rozwiązanie i przejrzyste warunki współpracy. Każda ogłaszająca się u nas firma sprzątająca zatrudnia wykwalifikowany personel, zaangażowany w swoją pracę. Jeśli chodzi o Poznań sprzątanie może odbywać się na różnych zasadach i obejmować liczne usługi, o których decyduje oczywiście Klient. Współpracując z profesjonalistami można być pewnym efektów, dlatego wszystkich zachęcamy do skorzystania z naszej nowoczesnej platformy. Podaj nam swój kod pocztowy, a bezzwłocznie sprawdzimy, która firma sprzątająca w Poznaniu zaoferuje Ci usługi, jakich szukasz. Gdyby jednak okazało się, że gotowy pakiet nie spełnia Twoich oczekiwań, nic straconego!

Jeżeli poszukują Państwo usług sprzątania na terenie innej miejscowości w obszarze województwa wielkopolskiego lub poza jego obszarem, zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki na stronie głównej serwisu. To bardzo proste. Wystarczy, ze wpiszą Państwo swój kod pocztowy (np. 61-841), a wyszukiwarka przeniesie Państwa do ofert firm sprzątających z terenu Państwa miejscowości (Poznań, województwo wielkopolskie).