Jeżeli w swoim biznesie kierujesz się zasadą najwyższych standardów obsługi Klientów oraz chcesz dotrzeć ze swoją ofertą produktów i/lub usług do Klientów HOJO Clean, zostań Partnerem  Internetowej Giełdy Usług Sprzątania.

Napisz do nas: wspolpraca@hojo.pl

PZU Pomoc

     PZU Pomoc SA jest spółką usługową, która prowadzi działalność w zakresie stanowiącym uzupełnienie podstawowej
     działalności spółek PZU SA i PZU Życie SA. Obszar działalności obejmuje:

  • obsługę programów lojalnościowych oraz dostarczanie wszelkiego rodzaju usług, zniżek oraz ofert specjalnych Klientom Grupy PZU,
  • medyczną działalność obsługową,
  • wsparcie procesów likwidacji szkód i zarządzanie sieciami podwykonawców usług Assistance,
  • organizację usług typu Assistance polegających na udzielaniu pomocy Klientowi Grupy PZU,
  • sprzedaż Kart PZU Pomoc.

>>> Jesteś członkiem klubu PZU Pomoc, otrzymasz rabaty na usługi sprzątania dostępne w HOJO Clean. Sprawdź!

www.pzu.pl/grupa-pzu/pzu-pomoc

http://www.pzu.pl/sprzataniehojo

Citibank

Citibank jest bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym sposobem prowadzenia finansów. Citi Handlowy powstał bowiem z połączenia Banku Handlowego w Warszawie SA - najstarszego komercyjnego banku w Polsce i Citibank (Poland) SA. Tak właśnie, w marcu 2001 roku, narodziła się jedna z najsilniejszych instytucji finansowych w naszym kraju, która stanowi integralną część globalnej grupy Citi - wiodącej finansowej instytucji świata, obsługującej ponad 200 milionów Klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych i instytucjonalnych w ponad 100 krajach.

W ofercie Banku, oprócz klasycznych usług bankowych, znajdują się również usługi i produkty rynku kapitałowego oferowane przez Dom Maklerski Banku Handlowego SA oraz produkty Handlowy Leasing Sp. z o.o.

>>> Posiadasz kartę kredytową Citibanku, otrzymasz rabaty na usługi sprzątania dostępne w HOJO Clean. Sprawdź!

www.citibank.pl

Aviva

Aviva zajmuje się dystrybucją usług finansowych grupy Aviva w Polsce oraz świadczy na jej rzecz usługi administracyjne. Współpracuje z blisko trzema tysiącami agentów ubezpieczeniowych, a także z agencjami ubezpieczeniowymi, brokerami i bankami. Jedno centrum logistyki i dystrybucji zapewnia klientom i pośrednikom dostęp do szerokiej oferty usług ubezpieczeniowych i inwestycyjnych Aviva.

Spółka wykorzystuje najnowocześniejsze technologie informatyczne do obsługi klientów i agentów ubezpieczeniowych Aviva. Pełni również funkcję agenta transferowego funduszu emerytalnego Aviva.

>>> Jesteś Klientem AVIVA, otrzymasz rabaty na usługi sprzątania dostępne w HOJO Clean. Sprawdź!

www.aviva.pl

Noble Concierge

Noble Concierge powstało aby spełniać najbardziej wyszukane życzenia i prośby naszych Klientów, reprezentując najwyższe standardy obsługi. Jest to rozbudowany serwis informacyjno organizacyjny, który powstał przy współpracy z wyselekcjonowanymi firmami partnerskimi.

Program skierowany jest do osób, dla których dobrem luksusowym przestają być wartości materialne, a zaczyna być wolny czas i chęć korzystania z niego tak, by czuć satysfakcję z życia. 3 lata doświadczenia, rozbudowana sieć partnerów, dziesiątki tysięcy zleceń, które zrealizowali konsultanci, szereg ofert specjalnych dostępnych tylko dla klientów, gwarantują najwyższą jakość usług.

>>> Jesteś Klientem Noble Concierge, otrzymasz rabaty na usługi sprzątania dostępne w HOJO Clean. Sprawdź!

www.nobleconcierge.pl, www.leclat.pl