Certyfikat rozważna firma 2018HOJO Clean rewolucjonizuje sektor usług domowych i biurowych w obszarze sprzątania. Jesteśmy platformą online do rezerwacji sprawdzonych, ubezpieczonych osób sprzątających oraz firm sprzątających w całej Polsce. Rezerwacja jest bardzo prosta. To tylko kilka kliknięć na platformie, co więcej bez zobowiązań czy jakichkolwiek ukrytych opłat. Dzięki zaawansowanemu systemowi rezerwacji, użytkownik (osoba fizyczna lub firma) może zamówić zaufaną osobę do sprzątania lub wyspecjalizowaną firmę sprzątającą z sąsiedztwa.

Dzięki platformie HOJO Clean osoby prywatne oraz firmy w całej Polsce korzystają z ekonomicznych i sprawdzonych usług sprzątania.
Nasze mocne strony to profesjonalny zespół obsługi klienta, nowoczesna, stale rozwijana platforma i przede wszystkim dynamicznie rosnąca liczba użytkowników.

Dzięki tym elementom HOJO Clean umożliwia członkom naszej społeczności bardziej przyjazne, ekonomiczne i efektywne poszukiwanie sprawdzonych rozwiązań w zakresie sprzątania.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy e-gazelą biznesu 2016

Jesteśmy
e-gazelą biznesu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie

Posiadamy
wieloletnie doświadczenie

Ubezpieczamy usługi na 1,5 mln zł

Ubezpieczamy nasze
usługi na 1 mln zł

Sprawdzeni i przeszkoleni pracownicy

Zapewniamy sprawdzonych
i przeszkolonych pracowników


Wybrani Klienci

Zaufały nam tysiące klientów w całej Polsce. Poniżej wybrane firmy.

holmes place
crido
ideo
 
budimex
otis
promedica24
hay group
radio kolor

HOJO Clean jest pierwszą w Polsce Internetową Giełdą, dzięki której znajdziesz i zamówisz, bez wychodzenia z domu, usługi sprzątania mieszkań, domów, biur, prania dywanów, mycia okien, sprzątania samochodów czy też wszelkiego rodzaju inne usługi czystościowe.

Jesteśmy największą siecią firm sprzątających oraz darmową wyszukiwarką najlepszych ofert usług sprzątania w Polsce!

jakość

Najwyższe standardy świadczonych usług. Bez przerwy monitorujemy jakość dostarczanych przez nas usług. Gwarantujemy odpowiednią cenę do oferowanej jakości. Nasz serwis i savoir vivre naszych Partnerów przerosną Twoje oczekiwania!

bezpieczeństwo

Nasz serwis jest godny zaufania. Na potrzeby Klientów wdrażamy tylko sprawdzone rozwiązania w zakresie sprzątania, które są szyte na miarę Twoich potrzeb. Nasz personel jest przeszkolony i ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej. 

wygoda

W HOJO Clean znajdziesz wszystkie usługi sprzątania w jednym miejscu. Usługę możesz zamówić online lub przez telefon, nie tracąc czasu w oczekiwaniu na spotkania czy rozmowy z wieloma osobami lub firmami sprzątającymi.

Nie męcz się! Mamy kogoś zaufanego, kto posprząta.