HOJO Clean posiada bogate doświadczenie w regularnych usługach sprzątania powierzchni biurowych. Poniżej prezentujemy wybrane realizacje.

Zaufali nam między innymi:

logo businesslink logo bawariamotors

logo ekstraklasa

logo belvedere

wittenberg

logo crido taxand logo radio kolor logo holmes place

logo budimex

logo widok

logo pzu

logo raiffeisen leasing

logo doradcy24

logo turbo works

aluglass

logo goldplace

logo citi handlowy

logo touchpoints

logo aviva logo go culture

logo ghelamco

logo very advertising

logo media on

logo veneo logo green house development

logo apartamenty skarbiec

logo politechnika warszawska

logo noble concierge

logo ideo

logo ids bud

logo equinox

logo komfort

logo fortis

logo rednet

logo mirbud

Pracujemy dla Firm z rynku usług i technologii internetowych!

"Firma HOJO Clean Clean Sp. z o.o. świadczy regularną usługę sprzątania i utrzymania czystości w naszym biurze o powierzchni 500 m2, które znajduje się w Rzeszowie oraz w naszym oddziale w Warszawie o powierzchni 100 m2. HOJO Clean Clean Sp. z o.o. to gwarancja jakości świadczonych usług, a także firma godna polecenia wszystkim klientom. Gwarantuje bardzo dobrą współpracę i wysoką jakość świadczonych usług. Z przyjemnością możemy polecić HOJO Clean Clean Sp. z o.o. jako solidnego partnera."

Arkadiusz Michno, Prezes Zarządu
Ideo Sp. z o.o.

 

Pracujemy dla Agencji Reklamowych!

„Pragnę wyrazić swoje zadowolenie z wysokiego poziomu usług sprzątania realizowanych od czerwca 2012 roku przez HOJO Clean Clean Sp. z o.o. dla naszej Agencji. Podstawą kontaktów z HOJO Clean Clean Sp. z o.o. jest rzetelność i fachowość, które połączone są z zaangażowaniem w współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta. HOJO Clean Clean Sp. z o.o. wie, co to standardy obsługi Klienta oraz szeroko rozumiane partnerstwo. Z całą odpowiedzialnością polecam HOJO Clean Clean Sp. z o.o. innym Klientom. ”

Anna Denkiewicz, Account Manager
TOUCHPOINTS MARKETING Sp. z o.o.

Pracujemy dla Agencji Interaktywnych!

HOJO Clean Clean Sp. z o.o. świadczy usługę sprzątania i utrzymania czystości w naszym biurze, ponadto, firma wykonuje dla nas okresowe czyszczenie i pranie wykładziny podłogowej. HOJO Clean to wysoka jakość świadczonych usług w rozsądnej cenie."

Iza Juchniewicz, Turbo Partner
Turboworkz Sp. z o.o.Pracujemy dla Agencji Reklamowych!

„Współpraca z Firmą HOJO Clean Clean przebiega bez zastrzeżeń. Firma sprzątająca pozyskana za pośrednictwem HOJO Clean wykonuje prace terminowo i sumiennie z należytą dbałością o szczegóły. Pracownicy firmy są zaangażowani i otwarci na nowe potrzeby i sugestie oraz profesjonalnie podchodzą do powierzonych zadań. Z odpowiedzialnością możemy polecić Firmę HOJO Clean Clean jako solidnego i rzetelnego kontrahenta, gwarantującego wysoką jakość świadczonych usług.”

Agnieszka Beliniak, Prezes Zarządu
VA VERY ADVERTISING Sp. z o.o.Pracujemy dla Domów Mediowych!

Pragniemy zaznaczyć, że wszystkie prace wykonywane są terminowo i starannie z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń, technologii oraz ekologicznych środków czystości, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. HOJO Clean Clean Sp. z o.o. jest to firma godna polecenia wszystkim klientom, gdyż gwarantuje bardzo dobrą współpracę i wysoką jakość świadczonych usług. Z przyjemnością możemy polecić HOJO Clean Clean Sp. z o.o. jako solidnego partnera.”

Michał Polański, Dyrektor Zarządzający
Dom Mediowy Media On Sp. z o.o.


veneo sp. z o.o.

Pracujemy dla Agencji Interaktywnych!

"Pragnę wyrazić swoje zadowolenie z wysokiego poziomu usług sprzątania realizowanych przez partneta firmy HOJO Clean Clean Sp. z o.o. dla naszej Agencji. Firma sprzątająca pozyskana za pośrednictwem HOJO Clean wykonuje dla nas szereg usług, w tym regularne usługi sprzątania pomieszczeń biurowych, mycie okien, pranie wykładzin. HOJO Clean Clean Sp. z o.o. wie, co to standardy obsługi Klienta oraz szeroko rozumiane partnerstwo. Z całą odpowiedzialnością polecam HOJO Clean Clean Sp. z o.o. innym Klientom."

Beata Mordarska, Prezes Zarządu
Veneo Sp. z o.o.

i wielu innych Klientów na terenie całego kraju.