SPRZĄTANIE BIUR, FIRMY SPRZĄTAJĄCE W KRAKOWIE

Wybierając sieć HOJO Clean, zyskujesz gwarancję usług sprzątania biur w najwyższym standardzie, w obrębie całego miasta Kraków i okolic, oddalonych o kilkadziesiąt kilometrów. Świadczymy szereg usług sprzątania zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych, prowadzących działalność na terenie Krakowa. Sieć HOJO Clean oferuje wsparcie w takich pracach, jak sprzątanie mieszkań, sprzątanie biur, czy sprzątanie po budowie lub remoncie w firmie. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi, dlatego też poza standardowymi usługami sprzątania, wykonujemy prace specjalistyczne, w tym mycie okien i przeszkleń w wieżowcach. Przeprowadzamy je z wykorzystaniem technik alpinistycznych oraz profesjonalnego sprzętu, jak podnośnik czy tyczka (w Krakowie chętnie umyjemy Cracovia Business Center lub budynki w Nowa Huta). Nie tylko Kraków, ale też cała Małopolska to region, gdzie świadczymy również szereg usług zaawansowanego mycia obiektów zabytkowych, jak np. Katedra na Wawelu czy Sukiennice. Jako renomowana firma zrzeszająca ekspertów od sprzątania, każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Wszystkie prace w naszej sieci usług wykonują tylko sprawdzone, wyselekcjonowane firmy sprzątające. Spełniają one określone kryteria i świadczą usługi porządkowe na obszarze całego województwa małopolskiego.

Znajdź usługę sprzątania biura lub mieszkania w Krakowie

Zadzwoń do nas 12 312 51 95
albo zamów

Dlaczego warto nam zaufać?

firma sprzątająca

Jesteśmy
e-gazelą biznesu

sprzątanie mieszkań warszawa

Posiadamy
wieloletnie doświadczenie

sprzątanie biur warszawa

Ubezpieczamy nasze
usługi na 1,5 mln zł

sprzątanie biur w warszawie

Zapewniamy sprawdzonych
i przeszkolonych pracowników


94%

ZADOWOLENI KLIENCI

4.8 

opinie Opineo

Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Po zamówieniu, szybki kontakt i wybór firmy do sprzątania. Polecam.
Rewelacyjny kontakt i jasne warunki współpracy. Zdecydowanie polecam. Usługi na wysokim poziomie i ludzie, którym naprawdę można zaufać.
HOJO sprząta w naszym Instytucie pomieszczenia laboratoryjne i biurowe. Obowiązki te realizują z zachowaniem najwyższych europejskich standardów.
Pani sprzątająca nasze biuro jest świetna. Dziękuję za pomoc w organizacji usługi i osoby do sprzątania.
 
Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu sprzątania. Firma rzetelna i dokładna. Panie sprzątające są bardzo uprzejme i mamy z nimi świetny kontakt. Polecam z czystym sumieniem
Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu sprzątania. Firma rzetelna i dokładna. Panie sprzątające były uczciwe i uprzejme.

Sprzątanie Kraków

W Krakowie i na terenie województwa małopolskiego świadczymy następujące usługi sprzątania:

 • Sprzątanie biur Kraków
  Świadczymy również usługi sprzątania po budowach, sprzątania wspólnot, osiedli w Krakowie i okolicach.

   
 • Sprzątanie mieszkań Kraków
  Świadczymy także usługi takie jak sprządanie domów, sprzątanie po remoncie lub przeprowadzce w Krakowie i okolicach.

   
 • Mycie okien Kraków
  Zajmujemy się również myciem przeszkleń, myciem alpinistycznym lub myciem elewacji w Krakowie i okolicach.

   
 • Pranie dywanów Kraków
  Oferujemy także pranie wykładziny, tapicerki, kanap, narożników, foteli, krzeseł i taknin w Krakowie i okolicach.

   
 • Materiały higieniczne Kraków
  W naszej ofercie mamy także materiały czystościowe, środki czystości profesjolalnych, certyfikowanych producenów.
  Dostawę zapewniamy na terenie całej Polski.

Mapa Kraków

Kraków
usługi sprzątania, firmy sprzątające

ul. Mogilska 65, 31-545 Kraków
telefon: 12 312 51 95

pon. - pt. 9:00 - 17:00

U nas czeka na Ciebie firma sprzątająca, działająca w Krakowie. Jak ją zatrudnić?

Nasza sieć zrzesza najlepsze firmy sprzątające w Krakowie. Świadczone przez nie usługi są ubezpieczone na wysokie kwoty, a do ich wykonania używa się bezpiecznych i skutecznych środków czystości. Sprzątanie nie musi być przedmiotem Twoich zmartwień! Zwłaszcza, że w Krakowie działają dziesiątki specjalistów, gotowych doprowadzić do ładu każdą powierzchnię. Zaczynając od biur, przez małe mieszkania, aż po duże domy – firma sprzątająca w Krakowie upora się bałaganem i wszelkimi zabrudzeniami. Pod warunkiem, że zatrudnione w niej osoby będą posiadały odpowiednie kwalifikacje i chęci do pracy. Kraków może być o to spokojny! W sieci HOJO Clean ogłaszają się rekomendowane firmy sprzątające. Potwierdzeniem tego są usługi, wykonywane rzetelnie i terminowo, zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Jeśli chcesz zamówić sprzątanie domu, mieszkania albo biura zlokalizowanego w mieście Kraków, wykonaj kilka kliknięć myszką i zobacz, jakie firmy sprzątające chętnie Ci pomogą. Na naszej stronie głównej wpisz kod pocztowy, a system wyświetli dostępne oferty wraz z cenami. Następnym krokiem będzie podanie numeru telefonu, na który oddzwonimy z konkretną propozycją. Sprawdzimy, która firma sprzątająca w Krakowie ma dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę i przedstawimy ją w przejrzysty sposób. Jeśli zdecydujesz się zamówić sprzątanie jednorazowe, od razu ustalimy termin usługi. Gdy zechcesz, by firma sprzątająca odwiedzała Cię regularnie, opracujemy grafik. Kraków jest miejscem działania wielu profesjonalnych firm, dlatego możesz mieć pewność, że z pomocą HOJO Clean znajdziesz specjalistów w dobrej cenie.

Jeśli poszukują Państwo firmy sprzątającej lub usług sprzątania na terenie innej miejscowości w obszarze województwa małopolskiego lub poza jego obszarem, zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki na stronie głównej serwisu. Wyszukiwanie usług jest bardzo proste. Wystarczy, ze wpiszą Państwo swój kod pocztowy (np. 31-004), a wyszukiwarka przeniesie Państwa do ofert firm sprzątających z terenu Państwa miejscowości (Kraków, województwo małopolskie).