ekologiczne sprzątanieEko sprzątanie

Eko sprzątanie domów, restauracji, hoteli czy biurowców staje się coraz popularniejsze. To skuteczny sposób utrzymania czystości, który jest bezpieczny zarówno dla otoczenia, jak i człowieka!

Zielone sprzątanie coraz popularniejsze

Jesteśmy coraz bardziej świadomi zagrożeń, które powodują bakterie i zanieczyszczania. Wiemy również, jak negatywny wpływ na nasze zdrowie i środowisko mają chemiczne środki czyszczące. Jak z nich zrezygnować i dbać o czystość? Rozwiązaniem jest eko sprzątanie! To dobry sposób na zachowanie czystości i zapobieganie alergiom w stylu eko.

Dbamy o środowisko w Twojej firmie

Skorzystaj z nowej usługi eko sprzątania HOJO Clean. W trosce o Twoje zdrowie i środowisko naturalne, na życzenie, stosujemy jedynie ekologiczne środki czyszczące, które wyróżniają się wyjątkową skutecznością. Efekt? Brak kurzy, zabrudzeń, bakterii i przykrych zapachów. A to wszystko w zgodzie z przyrodą – bezpiecznie dla Ciebie i najbliższego otoczenia. Bądź eko z HOJO Clean – sprzątamy w porozumieniu z naturą!

W HOJO CLEAN SPRZĄTNIE ZAWSZE JEST EKO

oszczednosc energii

OGRANICZENIE ZUŻYCIA WODY I ENERGII


W naszej pracy kładziemy duży nacisk na wykorzystywanie skoncentrowanych środków czystości (nawet kilka ml na 1L wody) oraz na używanie urządzeń energooszczędnych.

Wyślij zapytanie
eko środki czystości

ŚRODKI CZYSTOŚCI PRZYJAZNE ŚRODOWISKU


W ofercie środków czystości, którymi sprzątamy, znajdują się prepartaty ekologiczne znanych i cenionych na rynku marek, takich jak: tenzi lub soluvert.

Wyślij zapytanie
energooszczedny sprzęt

ZDROWE I CICHE SPRZĄTANIE


Wszystkie używane przez nas odkurzacze posiadają filtry HEPA, jak również staramy się aby emitowany przez nie poziom hałasu był możliwie najmniejszy.

Wyślij zapytanie
recykling

RECYKLING ODPADÓW I DOZOWNIKÓW


Na życzenie klienta stosujemy dozowniki ograniczające zużycie materiałów higienicznych oraz kosze do segregacji. Stosujemy również produkty ekologiczne, wytworzone w 100% z regenerowanych włókien.

Wyślij zapytanie
mikrofibra

EKOLOGICZNY SPRZĘT


Stosujemy systemy mikrofibry, które zmniejszają zapotrzebowanie na środki chemiczne oraz ograniczają zużycia wody, zapewniając równowagę ekologiczną.

Wyślij zapytanie