Znajdź specjalistów od mycia okien i przeszkleń w swoim mieście.

Serwis HOJOClean umożliwia Ci korzystanie z usług najlepszych specjalistów w zakresie mycia okien. Oferujemy mycie różnego rodzaju okien, elementów szklanych, jak również nietypowych przeszkleń. Partnerzy w naszej sieci zajmują się również myciem elewacji alpinistycznym. Aby w odpowiedni sposób zadbać o okna, rekomendujemy ich mycie minimum dwa razy do roku.

Jak zamówić usługę mycia okien?

mycie przeszkleń i witrynPrzy pierwszym zamówieniu prosimy Cię o podanie wymiarów czyszczonych powierzchni szklanych oraz o orientacyjne określenie stopnia zabrudzenia, abyśmy mogli przygotować się do profesjonalnego wykonania usługi. Nasi konsultanci oczywiście pomogą Ci na każdym etapie składania zapytania.

Usługi mycia przeszkleń wykonujemy na terenie całej Polski, jednak jeżeli chcesz możesz zobaczyć co przykładowo należy wiedzieć przy zamawianiu mycia okien w Warszawie

Pamiętaj:

  • Każde okno lub powierzchnia szklana zostanie dokładnie umyta z obu stron, jeżeli będzie do nich dostęp.

  • Przed przystąpieniem do wykonywania usługi partner dokładnie zweryfikuję zamówienie ze stanem faktycznym (np. liczba okien do umycia).

  • Umyjemy zarówno szybę jak i ramę / futrynę okienną.

  • Plamy lub nalepki delikatnie usuniemy żyletką, jeżeli będzie taka możliwość.

Co poza myciem?

Ponieważ nasza sieć współpracuje na terenie całej Polski z firmami sprzątającymi i osobami świadczącymi różnego rodzaju usługi związane z czystością (np. sprzątanie biur i mieszkań), zachęcamy do sprawdzenia co możemy dla ciebie wykonać w najpopularniejszych miastach (lista poniżej). Pamiętaj zamówienie sprawdzonego partnera to tylko chwila!

Mycie okien ceny za okno i za metr

Przy wycenie usługi mycia okna lub przeszklenia bierzemy pod uwagę wiele parametrów. Do najważniejszych należą:

  • wymiary okna
  • umiejscowienie i łatwość dostępu
  • rodzaj przeszklenia
  • stopień zabrudzenia
  • konieczność użycia specjalistycznego sprzętu

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem mycia okien i przeszkleń.

Okna lub witryny, które znajdują się przy ruchliwych ulicach, budowach lub w zakładach przemysłowych są narażone na kilkakrotnie większe zabrudzenie, a co za tym idzie częstsze mycie. Co ważne należy nadmienić, że mycie okien jest jedną z najtrudniejszych prac w zakresie utrzymania czystości. Na naszym blogu opisujemy co warto wiedzieć i jak należy myć okna.